O nas

Jesteśmy zespołem młodych i kreatywnych ludzi, których połączyła pasja do tego co robią.  Od wielu lat kształtowaliśmy swoje umiejętności oraz doświadczenie w zakresie usług, którymi się zajmujemy. W wyniku tego, możemy zaoferować swoim klientom rozwiązania, które będą dla nich najlepsze.

Naszymi klientami są małe, średnie i duże firmy, które we współpracy z nami osiągnęły założone cele dotyczące widoczności w sieci. Naszą główną działalnością są nowoczesne strony internetowe. Tworzymy je w oparciu o badania rynku, a także analizę konkurencji i odbiorców. Oprócz tego tworzymy odpowiednią strategię, dzięki której możemy osiągnąć zamierzone efekty.

  • Analiza – zbieranie informacji o firmie, ale także jej konkurencji, klientach

  • Strategia– ustalenie celów oraz wybór odpowiednich rozwiązań do ich osiągnięcia

  • Realizacja– przygotowanie projektu

  • Wdrożenie– wejście strategii w życie, testowanie, pozycjonowanie

Jednak to nie wszystko!

Nasze zdolności idą dalej. Wspieramy w szeroko pojętym marketingu. Dodatkowo świadczymy usługi profesjonalnego filmowania fotografowania, a także tworzenia projektów graficznych.

Dzięki temu możemy kompleksowo zbudować wizerunek firmy, a także zająć się promocją. Jesteśmy w stanie stworzyć całą koncepcję marki, branding, reklamę oraz sposób spostrzegania jej przez klientów.

Poprzez takie działanie wszystkie niezbędne czynności wykonywane są w jednym miejscu. To zaś zapewnia spójność, ułatwia komunikację oraz realizację poszczególnych gałęzi projektu.

Dzięki otwartym umysłom do każdy realizowanego przez nas zadania podchodzimy indywidualnie i staramy się stworzyć wyjątkowe rozwiązanie, które spełni oczekiwania naszego klienta, ale przede wszystkim wpłynie na ostatecznego odbiorcę.

100%

SUMIENNOŚĆ

95%

KREATYWNOŚĆ

92%

PROGRAMOWANIE

98%

ZNAJOMOŚĆ NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII

Strony www

Tworzenie stron jest naszą domeną. Nasze strony są responsywne, profesjonalne i nowoczesne. Projektujemy dla firm oraz klientów indywidualnych.

pozycjonowanie siedlce

Pozycjonowanie

Pozycjonujemy strony internetowe zgodnie z standardami SEO. Dzieki temu twoja strona będzie wyświetlała się wysoko w przeglądarkach internetowych.

Fotografia

Fotografujemy produkty, budynki a także reportaże m. in. śluby, wesele, koncerty, wydarzenia kulturalne i sportowe.

Wizytówki Siedlce, ulotki

Projekty graficzne

Tworzymy projekty graficzne produktów reklamowych (ulotek, kalendarzy, teczek, długopisów itp).  Tworzymy banery, tablice i szyldy. Siedlce

Projektujemy dla internetu.

Zrobić coś z niczego i to sprzedać. To nazywam sztuką.
Art is making something out of nothing and selling it.

Frank Zappa

Skontaktuj się z nami

Jeśli zainteresowaliśmy cię swoją oferta.